Запобіння та протидія булінгу (цькуванню) в Закладі

АНТИБУЛІНГОВА ПОЛІТИКА Малютянської гімназії

Актуальність Основне завдання сучасного закладу - створення нового освітнього простору, головними засадами якого є безпечне навчальне середовище, а також забезпечення прав, свобод та інтересів дітей. Сьогодення освіти характеризується потужною реформою галузі, що базується на Концепції НУШ. Проте, дуже часто в освітніх закладах поряд із позитивними моментами постає проблема булінгу та порушення норм поведінки учнями, що не дозволяє в повному обсязі досягти поставлених демократичних орієнтирів. Серед сучасної учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів у міжособистісних стосунках підлітків,  здійснюваних самими дітьми одне до одного.

14:00 12.01.2024

Скажи булінгу «Ні!»: ігри та вправи для розвитку емоційного інтелекту.

Сьогодні надзвичайно багато говорять про факти булінгу в школах. Показовою була історія «з харківським тортом». Однак, на жаль, такі випадки непоодинокі. У кожній школі, практично у кожному класі є певні «вигнанці», з яких періодично знущаються однолітки чи старшокласники.

19:45 03.09.2020