Звернення до батьків!

Шановні батьки!!!

У звязку  з проголошеним карантином, інформуємо Вас про наступне.

1. Педагоги нашого закладу підготували для ваших дітей - наших учнів завдання, які забезпечать виконання навчальних програм на весь час карантину.
  2. До усіх завдань є коментар, який має допомогти дітям у їх виконанні.
  3. Головні помічники для дітей – підручники, у яких викладено матеріал з урахуванням вимог навчальних програм Міністерства освіти України та освітньої підготовки кожної дитини відповідно до класу і віку.
  4. Там, де це доречно, педагоги вклали до завдань презентації та відео- уроки.
  5. Крім того, за бажанням, багато допоміжного матеріалу можна знайти на освітніх сайтах.
  6. Повідомляємо Телеканал «Київ» під час карантину транслюватиме відеоуроки з 12 шкільних предметів. Відеоуроки будуть виходити по буднях о 9:30, 11:30 та 13:30. Відеоуроки також будуть доступні на YouTube-сторінці каналу.
  7. По всіх питаннях, які можуть виникнути у Вас або Ваших дітей, можна звернутись безпосередньо до педагога або до класного керівника через Viber. Ваше запитання буде переадресоване педагогу і Ви обовязково отримаєте відповідь і підтримку. Ви можете звернутись і на електронну адресу школи: malzosh@ukr.net

А тепер НАЙГОЛОВНІШЕ – це здоровя дітей!!!!

• нагадуйте дітям частіше про неухильне виконання профілактичних заходів щодо попередження поширення коронавірусу;
  • обмежте спілкування дітей з великими групами людей(дітей);
  • обмежте пересування дітей на вулиці, в транспорті;
  • уважно стежте за офіційною інформацією з МОЗ України і діліться нею з дітьми.

Віримо, що нам вдасться у найшвидший час подолати

цю надзвичайно складну ситуацію

і наша школа  знову лунатиме веселими дитячими голосами!

Будьте здорові !!!

ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ!

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

19:00 27.04.2020

2-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН: РОЗКЛАД І ТЕМИ УРОКІВ.

Сьогодні, 13 квітня 2020 року, розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Для того, щоб ви могли ефективно спланувати своє навчання, розповідаємо вам про розклад уроків на YouTube-каналі МОН, теми, які висвітлюватимуться цього тижня, а також нагадуємо про посилання, де ви завжди зможете знайти потрібні вам уроки.

09:30 13.04.2020

Всеукраїнська школа онлайн

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

14:00 01.04.2020