Лист Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 р. № 15/3-07/1686

Дата: 28.10.2020 11:21

Ознайомитися із листом можна тут

департамент освіти і науки

Київської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ»

вул. Ярослава Мудрого, 37, м. Біла Церква, 09107, тел. 0(4563) 5-12-40, тел./факс 5-04-24

E-mail: Kyiv_academy@ukr.net,  Web: https://www.kristti.com.ua/

Код ЄДРПОУ 02139618

від 27.10.2020  № 01-13/858                                       ___                                                       ___

Керівникам регіональних методичних служб

На №_________ від ________20___

Інформуємо, що відповідно до інформації поданої у листі Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 року № 15/3-07/1686 та інформаційних даних світового огляду впливу пандемії коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищилось звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась в двічі.

Урядом Президента України створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатись діти, батьки та спеціалісти що працюють з дітьми.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації,  відділом забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини надається для транслювання відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний, характер(https://stop-sexting.in.ua/).

Контактна особа: Харченко Мирослава, головний консультант Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини, тел.: (097)9271414, (044)2556367, miroslavaharchenko@gmail.com, Myroslava.Kharchenko@apu.gov.ua.

Додаток: на 2 арк. в 1 прим.

В.о. ректора інституту                                                        Н. Бендерець