"Наша рідна школа!"

Вітаємо на сайті Малютянської гімназії Боярської міської ради.

Наша  гімназія– це місце, де кожна дитина відчуває себе в родині.  Це сучасний заклад, що є світом знань, гармонії та любові, в якому приємно вчитись і працювати.

В гімназії діє виховна програма «Виховуємо українського патріота».

Програма  виховної роботи гімназії базується на ідеях козацької педагогіки як частини народної педагогіки у вершинному її вияві. Діяльність усіх джерел організованого впливу на виховний процес у гімназії спрямований на творче продовження в сучасних умовах козацьких звичаїв і традицій, вироблення в кожного учня прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця-патріота.

Педагогічний колектив допомагає учням не тільки здобути гарні знання, а ще робить все для того, щоб шкільні роки промайнули з радістю та приємними згадками про веселі хвилини позакласного життя.

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію й сьогодення школи, про досягнення, організацію навчального процесу і громадське життя, і, звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

У гімназії функціонує 4 інклюзивні класи, де навчаються діти з особливими освітніми потребами.

Учні гімназії мають можливість здобувати освіту за сімейною, індивідуальною та дистанційною формами навчання.

Гімназія сьогодні – це заклад, у якому навчається 318 учнів у 11-ти класах.