Правила поведінки здобувача освіти

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ В ЗАКЛАДІ  ОСВІТИ

1. Учень зобов'язаний щоденно мати при собі щоденник та надавати його за вимогою вчителю, дирекції школи. Щотижня надавати його батькам для підпису та для перевірки класному керівнику. Щоденник є офіційним документом учня.
2. Учень школи повинен з'являтися в охайному, чистому, строгому одязі. He допускається спортивний одяг (за винятком спортивного залу, стадіону).
У приміщенні закладу головний убір необхідно зняти.
3. Забороняється користуватися під час освітнього процесу телефонами (виняток для проведення онлайн тестування, тощо). У закладі суворо забороняється користуватись лазерними ручками.
4. Учень сам слідкує за особистими речами.
5. Учень зобов'язаний дотримуватись режиму роботи закладу.
6. Учень зобов'язаний до уроку мати підручники, робочі зошити.

7. Урок проходить під керівництвом вчителя, учень зобов'язаний виконувати всі його вимоги, не порушувати дисципліну. У випадку порушення учнем дисципліни, вчитель повинен вжити заходів, які сприяють нормалізації навчального процесу.

8. Кожен пропуск занять повинен підтверджуватися медичною довідкою або персональною заявою батьків на ім'я директора. Пропуски навчальних занять без поважних причин не допускаються. Відсутність учня на уроках не звільняє його від контролю знань.

9. Учні, звільнені від занять фізичної культури, трудового навчання, зобов'язані надати довідку ЛКК. Всі звільнені від цих уроків повинні знаходитись у спортивному залі та майстернях під час уроку. Учні, на уроках фізичної культури - обов'язково у спортивному одязі.

10. Відвідування позакласних заходів, які проводяться в навчальний час, є обов'язковим.

11. Медична допомога надається медичною сестрою. Вживання будь-якого медичного препарату без її контролю не дозволяється. Хворий учень не може залишити школу без її дозволу. У разі нещасного випадку учні повинні відразу повідомити медичну сестру та класного керівника.

12. Паління, вживання алкогольних напоїв, токсичних та наркотичних речовин у приміщенні школи та на її території суворо забороняється.

13. Порушенням дисципліни вважати:

бійку;

крадіжки;

азартні ігри;

брехню;

некоректну поведінку щодо іншого учня, вчителя;

паління алкогольних напоїв, наркотичних засобів;

відсутність на уроках без поважних причин;

руйнування шкільного майна;

ігнорування вимог статуту закладу, адміністрації, вчителів, вживання нецензурних слів та висловів.

http://ksschool47.ucoz.ua/_si/0/s59481907.jpgВИМОГИ ДО ФОРМИ ОДЯГУ УЧНІВ ЗАКЛАДУ:

Форма одягу для юнаків передбачає:
•  однотонний піджак ділового стилю чорного або іншого кольору с  синього, коричневого);
• однотонна сорочка або гольф білого чи іншого світлого кольору;
• краватка (до сорочки);
• штани чорного або іншого темного кольору  (синього, коричневого, сірого)
• взуття темного кольору.
Форма одягу для дівчат передбачає:
• однотонний піджак ділового стилю чорного або іншого темного кольору (синього, коричневого, сірого);
• однотонну блузку або гольф білого чи іншого світлого кольору;
• однотонні спідницю (середньої довжини) або штани (класичні) темного кольору (синього, коричневого, сірого);

•   сарафан ділового стилю.

Заборонено надягати в навчальний заклад:

•  джинсовий одяг;
• занадто короткі та занадто довгі спідниці;
• спортивний одяг та одяг для літнього відпочинку;

• занадто яскраві, кольорові та короткі  кофтинки ("топіки", "футболки");
• спортивне взуття (кеди, мокасини).