Зразок ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ

Дата: 01.02.2020 10:07
Кількість переглядів: 120303

Пояснювальна записка
В школу необхідно приносити ПОЯСНЮВАЛЬНУ ЗАПИСКУ, якщо Ваша дитина пропустила від одного до трьох днів навчання. У випадках, коли учень не відвідує школу більше трьох днів, потрібна довідка від лікаря.
Записка до школи від батьків повинна бути написана в наступних випадках:
• коли дитина пропустила заняття (по причині, яку батьки знають);
• коли школяр запізнився на заняття.
Вимоги до оформлення пояснювальної:
Писати треба від 1-ого особи, при цьому, стежити за логічним викладом подій, послідовністю і хронологією.
Обов’язкова вимога – невживання просторічних виразів і лексики, що не відповідає нормам літературної мови
Інформацію слід викладати коротко і достовірно.
У батьків має бути достатньо підстав, щоб визнати причину пропуску уроків поважною. Як приклад пояснювальної записки до школи, вказують пропуски за сімейними обставинами, конкурси різної шкільної спрямованості, заходи та інше.